Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://trenerpodczaski.pl. Firma Piotr Podczaski Trener Personalny o numerze NIP 8351597051 z siedzibą w Rawie Mazowieckiej przy ulicy Mickiewicza 1 m 2, 96-200.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Twoje imię i nazwisko oraz numer telefonu potrzebne są do nawiązania kontaktu celem umówienia pierwszego treningu.

Sposób przechowywania danych

Dane przechowywane są w szyfrowanym systemie książki telefonicznej firmy apple inc. Icloud.com oraz w urządzeniu Iphone 13 pro max w szyfrowanej książce kontaktowej.

Udostępnianie Danych podanych w formularzu.

Twoje dane nie są udostępniane nikomu poza firmą Piotr Podczaski Trener Personalny i nie będą wykorzystywane do innych celów, jak tylko umówienia pierwszego treningu, umawiania kolejnych treningów drogą telefoniczną.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Twoje dane przechowywane są tak długo aż uda się z Tobą skontaktować. Jeśli nie wyrazisz chęci na współpracę wszystkie Twoje dane zostaną usunięte z systemu książki telefonicznej oraz Icloud. Jeśli po 5 próbach nie uda się z Tobą skontaktować, automatycznie usuwamy Twoje dane. Po zakończeniu współpracy Twoje dane przechowywane są w systemie bezterminowo. Na życzenie drogą mailową pod adresem: Podczaski.Piotr@gmail.com usuwamy Twoje dane.